r. Imieniny:
Serwis odwiedziło 2104306 osób
   Informator

Drogi Gościu!

Wybierając się na tereny Gminy Wysokie warto zapoznać się z informacjami, które są niezbędne do swobodnego podróżowania i zwiedzania.

Specjalnie dla Twojej wygody i bezpieczeństwa, udostępniamy na naszym portalu najważniejsze informacje, dane teleadresowe i inne istotne rzeczy, które mogą się przydać podczas pobytu na terenie Gminy Wysokie.

Dzięki nam, Drogi Gościu, bez problemu znajdziesz dogodny środek transportu, który dowiezie Cię do celu Twojej podróży, a także dane instytucji i urzędów, które udzielą Ci informacji na temat ciekawych i wartych zobaczenia miejsc w naszej gminie. Ponadto dostępne są tu również propozycje miejsc, w których można zasmakować regionalnych potraw i napitków oraz  spędzić niezapomniane chwile, odpoczywając w zgodzie z naturą.

Do Twojej wiadomości, Drogi Gościu, podajemy również telefony i dane kontaktowe do instytucji bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz miejsc, gdzie masz możliwość swobodnego dostępu do swoich finansów.

Mamy nadzieję, że umieszczone przez nas informacje, okażą się pomocne dla Ciebie, Drogi Gościu, oraz sprawią, że pobyt w naszej gminie będzie przyjemy, przepełniony atrakcjami i niezapomnianymi wspomnieniami.

redakcja wstecz do góry mapa strony
© 2011 Gmina Wysokie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
na lata 2007 - 2013. Oś IV Leader.