r. Imieniny:
Serwis odwiedziło 2104298 osób
   Zwiedzanie

Gmina Wysokie to piękne i malownicze krajobrazy, cudowna przyroda oraz tereny, które na długo zapadają w pamięć. Odwiedzając nas, możesz liczyć na udany wypoczynek na łonie natury. Czekają tu na Ciebie wspaniałe przygody i liczne atrakcje, które wywołają wiele niezapomnianych emocji i wspomnień. Dzięki temu każdy będzie tu wracał, by znaleźć odpoczynek i ukojenie od stresującej pracy oraz zbyt szybkiego tempa życia w mieście.

Zwiedzanie Gminy Wysokie warto rozpocząć od stolicy, czyli wsi Wysokie, która jest jednocześnie siedzibą władz lokalnych oraz miejscem, gdzie znajdziemy najciekawsze ślady przeszłości, które pozostawili tu po sobie dawni mieszkańcy. Dostępne są tu również ciekawe obiekty sakralne oraz zabytki.

Dla fanów pieszych lub rowerowych wypraw na terenie gminy dostępnych jest wiele szlaków rowerowych i turystycznych, na których można podziwiać piękno okolicznych krajobrazów oraz odpoczywać na łonie natury. Osoby, które pragną wypoczynku w styczności z przyrodą, mogą skorzystać z bogatej oferty gospodarstw agroturystycznych. 

Zapraszamy do zwiedzania!

redakcja wstecz do góry mapa strony
© 2011 Gmina Wysokie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
na lata 2007 - 2013. Oś IV Leader.